2 Typy Figur ktore sa najczesciej spotykane

2 Typy Figur ktore sa najczesciej spotykane

 szybkie odchudzanie infoTyp figury: gruszka

Jeżeli masz dobrze podkreśloną talie, a twoje biodra są szersze niż linia biustu, masz figurę typu gruszka. Twoim celem jest, aby znaleźć ubrania, które zrównoważą dolną i górną część ciała, przez optyczne wyszczuplenie bioder.

Krótki rękawy albo bezrękawniki mogą pomóc Ci optycznie poszerzyć górną część ciała, a dopasowane proste spodnie wyszczuplą dolną. Wybieraj proste lub niecko rozszerzane spódnice, ale unikaj wszystkiego co podkreśla twoje biodra. Masywny naszyjnik może również skutecznie odwrócić uwagę od dolnych partii ciała.

Nie wybieraj spódnic lub spodni, które mają kształt stożka i trzymaj się z dala od spódnic, sukienek czy pasków, które sprawią, że dolna część ciała będzie wyglądać na jeszcze bardziej masywną.

 

Typ figury: jabłkoodchudzanie

Jeżeli masz bardziej krągły brzuch i jesteś węższy w nogach masz ciało w kształcie jabłka. Ubieraj się tak, aby odwrócić uwagę od brzucha i wybieraj kształty, kolory i wzory, które optycznie wydłużą twoje ciało.

Noszenie ubrań w takim samym kolorze, sprawi, że ciało będzie wyglądało na szczuplejsze. Na górę wybieraj bluzki z mniejszym dekoltem, unikaj koszul. Tkaniny, które są luźne niż raczej dopasowane, są bardziej odpowiednie, spódnice również powinny być proste albo lekko rozszerzone.

 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Name*

Email

Website